o-nas/aktualnosci/szczegoly-wiadomosci/129-dwie-godziny-dla-rodziny/
Menu

Szczegóły wiadomości

16.05.2016
Aktualności

Dwie godziny dla rodziny

W tym roku Open Life TU Życie S.A. po raz drugi wzięło udział w akcji „Dwie godziny dla Rodziny” organizowanej przez Fundację Humanites.
Akcja „Dwie godziny dla Rodziny” została zorganizowana już po raz 5 i jest ściśle związana z obchodzonym 15 maja Międzynarodowym Dniem Rodzin.

Zgodnie z zaleceniami Fundacji Humanites w piątek 13 maja 2016 roku wszyscy pracownicy Towarzystwa Ubezpieczeń zakończyli pracę 2 godziny wcześniej, aby móc poświęcić ten dodatkowy czas swoim rodzinom.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi pracodawców na fakt, iż pracownicy poza rolą zawodową pełnią również inne ważne role w życiu społecznym i rodzinnym. Przede wszystkim jednak akcja została stworzona po to żeby pokazać jak ważne są rodzinne więzi i w jaki sposób je pielęgnować.
Celem było także przypomnienie rodzicom tego jak ważne są rozmowy z dziećmi i jak wiele one mogą zdziałać.

Mamy nadzieję, że dzięki dodatkowym dwóm godzinom spędzonym z rodziną udało się naszym współpracownikom zbliżyć do siebie, nawiązać bliższe relacje i umocnić więzi - Kamila Kępińska, Dyrektor Departamentu Marketingu i PR -Dołożymy wszelkich starań, żeby nasza firma wzięła udział w tej akcji także w przyszłym roku  – dodaje.

 

źródło: opracowanie własne Open Life TU Życie S.A oraz materiały Fundacji Humanites – Sztuka Wychowania, www.humanites.pl

 

 

<- Wróc do kategorii Aktualności - Open Life

 

Masz pytania? Czekamy na naszej infolinii:

801 222 333 lub +48 22 101 41 60

Zmieniamy godziny pracy naszej infolinii na: 8:00 – 19:00 pn-pt

Zaloguj się

© Copyright 2016 Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A.

kampanie linków sponsorowanych, agencja interaktywna, planowanie mediów