o-nas/o-nas/
Menu
O nas

O nas

Dlaczego powstaliśmy? Dlaczego warto nas wybrać? I do czego dążymy?

Co w obecnych czasach jest priorytetem dla zwykłego człowieka...? Czyż nie żyjemy chwilą i dniem dzisiejszym...? Czy dostatecznie dużo myślimy o przyszłości swojej i swoich bliskich...? Jesteśmy społeczeństwem ludzi lubiących narzekać na wszystko, ale czy próbujemy rozwiązać problemy i znaleźć sposób na zapewnienie sobie i swoim najbliższym spokojnej i bezpiecznej przyszłości...?

 

Czego do tej pory brakowało na rynku finansowym? Godnej zaufania firmy, będącej w stanie zaoferować ubezpieczenie, które pozwoli spać spokojnie. Open Life to towarzystwo ubezpieczeniowe specjalizujące się w tworzeniu, we współpracy z bankami i innymi instytucjami finansowymi, innowacyjnych produktów ubezpieczeniowych na życie.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Misją naszej firmy jest dbanie o dobro Klientów. Zależy nam bardzo, aby oferować naszym Klientom jak najlepsze rozwiązania finansowe i skutecznie zabezpieczać ich przyszłość. W tym celu koncentrujemy się na dostarczaniu rozwiązań z zakresu regularnego oszczędzania, w tym także emerytalnych. W trosce o kompleksowe zaspokojenie potrzeb produktowych naszych Klientów oferujemy również plany inwestycyjne i produkty ochronne. Emerytura, marzenia... - Jesteśmy gotowi na rozmowę o Twoich potrzebach i pragnieniach. Naszym celem jest to, żeby każdy nasz Klient mógł nie tylko zaspokajać wszystkie swoje potrzeby, ale również realizować marzenia i pragnienia.

 

Do czego dążymy?

Dążymy do tego, żeby nasi Klienci nie musieli martwić się o każdy kolejny dzień. Chcemy zapewnić Wam godną przyszłość i przekonać Was, że warto pomyśleć o niej wcześniej, bo dzięki temu później można cieszyć się każdym dniem...

Masz pytania? Czekamy na naszej infolinii:

801 222 333 lub +48 22 101 41 60

Zmieniamy godziny pracy naszej infolinii na: 8:00 – 19:00 pn-pt

Zaloguj się

© Copyright 2016 Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A.

kampanie linków sponsorowanych, agencja interaktywna, planowanie mediów