FAQ

Oferty pracy

17.05.2018

Manager ds. ubezpieczeń grupowych

Manager ds. ubezpieczeń grupowych, Miejsce pracy: mazowieckie_dolnośląskie_wielkopolskie_kujawsko-pomorskie_małopolskie_podkarpackie
Więcej »
Lokalizacja: mazowieckie_dolnośląskie_wielkopolskie_kujawsko-pomorskie_małopolskie_podkarpackie
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
  • realizowanie nałożonych celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw oraz segmencie korporacyjnym,
  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz partnerów biznesowych brokerskich i agencyjnych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi,
  • aktywne wspomaganie partnerów biznesowych w zakresie sprzedaży ubezpieczeń grupowych,
  • prowadzenie spotkań, szkoleń merytorycznych oraz sprzedażowych dla pośredników,
  • raportowanie wyników i prognozy sprzedaży,
  • monitorowanie oraz analiza działań konkurencji w regionie działania,
  • wspieranie budowania pozytywnego wizerunku Open Life TU Życie S.A. na rynku ubezpieczeń.
Od wybranej osoby oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej na stanowiskach sprzedażowych,
  • udokumentowane wyniki w sprzedaży ubezpieczeń grupowych,
  • znajomość rynku brokerskiego i multiagencyjnego – warunek konieczny,
  • umiejętność i doświadczenie w budowaniu struktur sprzedażowych oraz motywowaniu pośredników,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • proaktywna postawa biznesowa, nastawienie na cel, dynamizm i wytrwałość,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint) – warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.
  W zamian oferujemy:
  • współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej,
  • preferencyjne warunki ułatwiające wdrożenie w pierwszych miesiącach współpracy,
  • stałe wynagrodzenie podstawowe,
  • premia uzależniona od wyników pracy,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • elastyczny czas pracy,
  • praca w strukturach sieci sprzedaży ubezpieczeń grupowych, która nieustannie się rozwija,
  • atrakcyjny system benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego.
      Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody:   "Dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Manager ds. ubezpieczeń grupowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie zawartym w moim życiorysie przez Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Zostałem poinformowany przed wyrażeniem zgody o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do czasu jej wycofania. Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych''.

Pobierz klauzulę RODO

Schowaj
Wyślij CV »
17.05.2018

Programista Java

Programista Java w Departamencie Informatyki, Miejsce pracy: Warszawa
Więcej »
Programista Java Lokalizacja: Warszawa
  • implementację, konfigurowanie i wdrażanie produktów ubezpieczeniowych w systemie sprzedażowym,
  • wsparcie użytkowników końcowych obsługujących system do sprzedaży ubezpieczeń.
  • ukończonych co najmniej 2-óch pierwszych lat studiów,
  • podstawowej znajomości programowania w języku Java,
  • podstawowej znajomości Javascript i biblioteki JQuery,
  • znajomości SQL,
  • wysokiej motywacji i zaangażowania,
  • dokładności i staranności,
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • umiejętności interpersonalnych (komunikatywności i umiejętności budowania relacji z innymi członkami Zespołu i klientami wewnętrznymi).
  • możliwość nauki i zdobywania praktycznych umiejętności w programowaniu Java i Javascript,
  • pracę w dynamicznej firmie i realne perspektywy rozwoju,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • pracę w profesjonalnym Zespole,
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze i elastyczne godziny pracy.

Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody:   "Dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Programista Java wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie zawartym w moim życiorysie przez Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Zostałem poinformowany przed wyrażeniem zgody o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do czasu jej wycofania. Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych''.

Schowaj
Wyślij CV »
17.05.2018

Młodszy Programista

Młodszy Programista w Departamencie Informatyki, Miejsce pracy: Warszawa
Więcej »
Młodszy Programista Lokalizacja: Warszawa
  • tworzenie oprogramowania i dokumentacji,
  • wsparcie użytkowników końcowych.
  • wykształcenia informatycznego (ukończone co najmniej 2 pierwsze lata studiów na kierunku informatycznym),
  • dobrej znajomości języka SQL
  • znajomości teorii relacyjnych baz danych, podstaw programowania współbieżnego, algorytmów i struktur danych,
  • umiejętności interpersonalnych (komunikatywność i umiejętność budowania relacji z innymi członkami zespołu i klientami wewnętrznymi).
  • możliwość nauki i zdobywania praktycznych umiejętności w programowaniu bazy danych Oracle (PLSQL), BI Publisher,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • ciekawe zadania przy nowo rozwijanym systemie,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, e-learningowe kursy językowe),
  Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody:   "Dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Młodszy Programista wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie zawartym w moim życiorysie przez Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Zostałem poinformowany przed wyrażeniem zgody o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do czasu jej wycofania. Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych''.

Schowaj
Wyślij CV »
17.05.2017

Programista Oracle PL/SQL

Programista Oracle PL/SQL w Departamencie Informatyki, Miejsce pracy: Warszawa
Więcej »
Programista Oracle PL/SQL Lokalizacja: Warszawa
  • wyższego wykształcenia informatycznego,
  • bardzo dobrej znajomości języka SQL oraz Oracle PL/SQL,
  • praktycznego doświadczenia w programowaniu baz danych Oracle (min. 2 lata),
  • znajomość języka JAVA mile widziana,
  • umiejętności interpersonalnych (komunikatywność i umiejętność budowania relacji z innymi członkami zespołu i klientami wewnętrznymi),
  • znajomość sektora ubezpieczeniowego i doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla towarzystwa ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem.
  • rozwój umiejętności programowania baz danych Oracle oraz BI Publisher, optymalizacji kodu źródłowego,
  • możliwość zdobywania praktycznych umiejętności w projektowaniu baz danych,
  • ciekawe zadania przy nowo rozwijanym systemie.

  Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody:   "Dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Programista Oracle wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie zawartym w moim życiorysie przez Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a RODO. Zostałem poinformowany przed wyrażeniem zgody o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie oraz o zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody do czasu jej wycofania. Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania moich danych osobowych''.

Schowaj
Wyślij CV »

Masz pytania?
Czekamy na naszej infolinii:

801 222 333
lub
+48 22 101 41 60

Zapraszamy w godzinach:
8:00 – 19:00 pn-pt